فواید مکمل بنزین

فواید مکمل بنزین
13سپتامبر 2022

فواید مکمل بنزین

 مکمل بنزین

این روزها دیگر کمتر کسی است که راجع به فواید مکمل بنزین نداند.با بنزین متفاوت وبا درجه کیفیت های مختلف که در کشورمان ودر شهرهای مختلف عرضه می شود استفاده از مکمل های بنزین بیشتر ضروری است تا خودرومان بهترین عملکرد خود را داشته باشد ودچار اسیب های احتمالی نشود. همه ی ما این جمله را شنیده ایم که پیشگیری بهتر از درمان است .با استفاده از فواید مکمل بنزین که در ادامه به انها اشاره می شود از اسیب هایی که ممکن است در اثر بنزین با کیفیت پایین به خودرو وارد شود جلوگیری می کنیم .

فواید مکمل بنزین کدامند ؟

مکمل های بنزین به چند دسته ی کلی تقسیم می شوند که هر کدام دسته ای از فواید مکمل بنزین را دارا هستند .البته مکمل های چند منظوره هم در بازار وجود است که چند ویژگی وفایده را با هم دارند وبهترین نوع مکمل بنزین هستند چون به قول معروف یک تیر وچند نشان هستندو بااستفاده از یک محصول می توانیم ازچند تا از فواید مکمل بنزین استفاده کنیم .

روان کنندگی سوخت

تثبیت کننده سوخت

بهتر کردن ساختار سوخت رسانی

جدا کردن مواد اضافی ورسوبات

افزایش دهنده عدد اکتان

سرعت بیشتر وعملکرد نرم تر خودرو

شوینده انژکتور وتمیز کردن سیستم سوخت رسانی

افزایش عمر موتور و…

از فواید مکمل بنزین هستند.

استفاده از مکمل بنزین فقط مخصوص اتومبیل است؟

بعضی ها به اشتباه فکر می کنند مکمل بنزین فقط مخصوص خودرو ان هم خودرو های مدل بالا است اما استفاده وبهره بردن از فواید مکمل بنزین فقط مخصوص خودرو واتومبیل نیست وهر وسیله ای که از مشتقات نفت مانند بنزین وگازوئیل استفاده می کند می تواند برای عملکرد بهتر، سوخت کامل تر ، واستفاده از فواید مکمل بنزین از انها استفاده کند.این شامل ماشین ها یا موتورهای کشاورزی وموتورهای صنعتی هم می شود .

اگر هنوز هم  در مورد فواید مکمل بنزین برای وسایل دیگر شک دارید می توانید یکی دو بار ان را امتحان کنید ومتوجه تغیییر در عملکرد وکارایی دستگاه وعملکرد بهتر ان وفواید مکمل های بنزین شوید، بعد از ان دیگر حاضر نیستید ان را با هیچ چیز دیگر عوض کنید و با هر بار خرید بنزین یا گازوئیل برای موتور یا دستگاهتان حتما مکمل بنزین هم خریداری می کنید.

بالا بردن عدد اکتان

یکی از فواید همیشگی واساسی مکمل های بنزین که نمی شود به اسانی از ان گذشت وهمه ، حتی کسانی که منتقد استفاده از مکمل های بنزین هستند ،به ان اذعان دارند بالا بردن عدد اکتان ونتایج عالی وشگفت انگیز حاصل از ان است .

وقتی عدد اکتان سوخت یا بنزینی بالاتر باشد باعث می شود که بهتر و سالم تر بسوزد و اسیبی به موتور خودرو نرساند.مخصوصا در کشور ما که گاهی بنزین با کیفیت پایین ودر واقع عدد اکتان پایین عرضه می شود استفاده از فواید مکمل بنزین ضروری است تا این کمبود را جبران کنیم.

بر اساس استانداردهای جدید عدد اکتان بنزینی نباید کمتر از 95 باشد که متاسفانه در اکثر بنزین های تولیدی این امر رعایت نمی شودو در بیشتر جایگاه های سوخت مخصوصا در بعضی از شهرها بنزین سوپر وبا اکتان بالا عرضه نمی شود وحتی بنزینی عرضه می شود که عدد اکتان ان کمتر از 90 است. خوب حالا دارندگان خودرو باید چه کار کنند ؟ برای خرید بنزین با کیفیت بالا چندین کیلومتر بیشتر رانندگی کنند؟یا با همان بنزین با کیفیت بد سر کنند وخودروشان هم دچار اسیب ها ومشکلات بعدی شود؟

با استفاده از مکمل بنزین وبالا بردن عدد اکتان ، وفواید مکمل بنزین می توانید این نقص وکمبود را جبران کنید

اکتان بوسترها وافزاینده های عدد اکتان دسته ا ی از مکمل های بنزین هستند که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

در گذشته خودروهایی که بنزین با کیفیت پایین وبد استفاده می کردند هنگام شتاب گیری خودرو یک صدای تق یا کوبشی شنیده می شد که اسیب زیادی به موتور خودرو می رساند.

در مناطق کم ارتفاع این صدا ودر واقع اسیبی که به موتور خودرو می رسد بیشتر است چون رانندگی  وسوختن بنزین در ارتفاع کم عدد اکتان را  باز هم پایین می اورد.

گل بود به سبزه هم اراسته شد.عدد اکتان پایین وکیفیت بد بنزین باز هم کمتر وبد تر می شود اما چاره ی کار استفاده از مکمل بنزین های مناسب و بالا بردن عدد اکتان وبهره گیری از فواید مکمل بنزین است.

مکمل بنزین یونامکس یک محصول ایرانی است که در بهتر شدن عملکرد وکارایی خودروتان شما را کمک می کند تا بهترین خودتان باشید.

چه طور از فواید مکمل بنزین بیشترین استفاده را بکنیم ؟

همه ی ما دوست داریم از محصولی که خریداری کرده ایم به درستی استفاده کنیم تا بتوانیم از مزایا وفواید ان بیشترن استفاده را بکنیم تا پولی که بابت ان پرداخته ایم از بین نرود و سوخت نشود.

مکمل سوخت هم محصولی است که برای استفاده از ان باید دقت وتوجه کافی را به کار ببریم تا بتوانیم از فواید مکمل بنزین به طور کامل استفاده کنیم وتغییر وبهبود را در عملکرد خودرویمان حس کنیم

1 برای این که از فواید مکمل بنزین بیشترین استفاده را بکنیم باید هنگامی که باک خودرو خالی است مکمل را داخل باک بریزیم تا به خوبی با بنزین حل شود وبهترین کارایی خود را داشته باشد.

2  همان طور که گفتیم مکمل های بنزین به چند دسته ی کلی تقسیم می شوند وهر کدام دسته ای از فواید بنزین را دارند اما مکمل های چند منظوره در بازار موجود است که چند تا از فواید را باهم دارند وچند کار را با هم انجام می دهند وخرید انها بسیار مقرون به صرفه است.

3 فواید مکمل بنزین وقتی تکمیل می شود وبه عبارتی وقتی مکمل بنزین بهترین و بیشترین کارایی خود را دارد که به اندازه ی درست و در فواصل زمانی مرتب وبه موقع استفاده شود .استفاده ی بیش از حد از مکمل های بنزین اسیب هایی را به موتور خودرو می رساند واستفاده ی کمتر هم تاثیری را که باید نمی گذارد .

4 باید دقت کنیم که برای هر خودرویی اگر بنزینی است یا دیزلی از مکمل بنزین مناسب استفاده کنیم هر چند مکمل هایی در بازار موجود هستند که برای هر دو موتور مناسبند اما اگر از مکمل بنزین اختصاصی ومناسب استفاده کنیم بهتر است وتاثیر بیشتری دارد.

5 باید دقت کنیم مکمل بنزین یا سایر مایعات ومواد شیمیایی روی زمین نریزد یا با چشم مان تماس نداشته باشد واگر با چشم تماس داشت سریع ان را بشوییم

6 تائیدیه EPA استانداردی است که از سوی سازمان حفظ محیط زیست جهانی به صنایع ایمن وبی خطر برای محیط زیست داده می شود واگر مکمل بنزینی این تائیدیه را داشته باشد یعنی برای محیط زیست بی خطر است.

خرید وقیمت مکمل بنزین

مکمل بنزین یونامکس نسبت به فواید بسیاری که دارد قیمت بسیار مناسبی را داراست ویک محصول کارامد ایرانی است که فوایدی را که برای مکمل بنزین برشمردیم داراست همیشه وهمه جا در دسترس است وبه دست متخصصین داخلی طراحی وتولید شده است وشما با خیال راحت می توانید در خودروتان از ان استفاده کنیدوبهترین خودتان باشید

 

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

با عضـویت در خبرنامه هـــیچ یک از مطالـب سایت را از دست نخواهیـد داد و همیـــشه بروز خواهــید بود


Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/psgamebox/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/psgamebox/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111