فرمان رانندگی PS5

فرمان رانندگی PS5
27آوریل 2022

فرمان رانندگی PS5

فرمان رانندگی PS5 تجربه واقعی از رانندگی و بازی را به شما و دوستانتان هدیه می دهد

از زمانی که بازی های ویدیویی وجود داشته است و کمابیش ما با آن خاطره داریم، همه ما بازیکنان و گیمرهایی می خواهیم احساس کنیم که پشت فرمان رانندگی یک ماشین واقعی هستیم و با سرعت زیاد در حال مسابقه و بازی هستیم. مانند بسیاری از بازی های اولیه و همچنین بازی هایی که اخیراً پیشرفت کرده اند، بسیاری از آنها الان دیگر از میدان بازی ها خارج شده اند. با این حال، این بدان معنا نیست که آنها در آن زمان سرگرم کننده یا مهم نبودند.

بنابراین کسانی که علاقه زیادی به بازی‌های ویدیویی مسابقه‌ای دارند، خرید کنترلر ها فرمان گامی عالی در جهت واقعی‌تر کردن، فشرده‌تر کردن و فراگیرتر کردن تمام امکانات بازی‌شان است. در حالی که یک گیم پد استاندارد برای بسیاری از بازیکنان کاملاً کافی است، اما هرگز نمی تواند تجربه واقعی گرفتن یک فرمان رانندگی برای بازی های پلی استیشن 5، فشار دادن پدال ها و پارو زدن از طریق تعویض دنده مکانیکی را تکرار کند.

گیمرها با داشتن فرمان رانندگی PS5  می توانند تجربیات جدید و جالب را احساس کنند و همچنین با این فرمان تمام بازی و جریان بازی در دست آن ها است و تمام بازخوردهای فیزیکی بازی را لمس می کنند.

تا احساسات جاده‌ای را که در رانندگی در دنیای واقعی احساس می‌شود در بازی هم همین حس و حال واقعی رانندگی با فرمان رانندگی PS5 تکرار می شود و خطوط بین بازیکن و فضای دیجیتال را محو می کند. با بازخورد نیرو، می‌توانید مقاومت در فرمان خودرو، ضربه‌های جاده، لیز خوردن لاستیک‌ها در باران و موارد دیگر را احساس کنید.

در طول 30 سال گذشته، حدود 2500 بازی رانندگی در سراسر پلتفرم‌ها از جمله بازی‌های آرکید، کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی تولید شده است.

تکامل بازی های رانندگی

بنابراین اولین بازی رانندگی Gran Trak نام داشت و یک بازی آرکید بود که توسط آتاری در سال 1974 تولید شد. به طور قابل درک بسیار ابتدایی بود اما با این وجود در آن زمان بسیار پیشرفته بود.

 

در سال 1989 آتاری بازی های را طراحی کرد که اکثرا رانندگی در آن ها حرف اول را می زد . این بازی بسیار مهم بود زیرا اولین تلاش برای ایجاد یک شبیه ساز رانندگی واقعی بود. شاید درنگاه اول این نوع بازی ها تقریباً غیرممکن بود، اما این شروع خوبی بود که هرگز از بین نمی رفت.

بعداز این که شرکت سونی دست به طراحی و ساخت پلی استیشن زد بازی های متنوعی هم با این کنسول دوست داشتنی وارد بازار شد. این بازی های جالب و هیجان انگیز برای خیلی از دوست داران بازی ها جزو خاطرات فراموش نشدنی دوران کودکی و نوجوانی آن ها است.

دلیل این همه محبوبیت بازی ها هم به دلیل شخصیت سازی و محیط تقریبا فانتزی و در برخی از بازی ها طبیعی و حس ادامه بازی را بیشتر در گیمر به وجود می آورد و ساعت ها اوقات فراغت خود را با این کنسول می گذراندیم .

بازی های متنوع پلی استیشن 1 که در زمان خود بی نظیر و متنوع بودند:

1- Crash Team Racing & Crash Bash

2- Twisted metal

3- Bushido Blade یا Bushido Blade 2

4- Silent hill

5- Driver

6- Siphon filter

با نگاه کردن به بازی های آن دوره می توان تنوع بازی ها را احساس کرد. هر کدام از پلی استیشن ها از کنسول PS1 تا کنسول PS5 دارای کنترلر ها و فرمان رانندگی هستند شاید به نظر برسد بازی با آن ها سخت باشد ولی همین که کنترلرها یا فرمان بازی را در دست بگیرید به راحتی بازی را شروع کرده و کم کم به آن عادت می کنید.

با این که کنترلرها وجود دارند چه احتیاجی به فرمان رانندگی است؟ تفاوت کنترلرها با فرمان رانندگی چیست؟ آیا فرمان رانندگی PS1 تا PS5  با هم فرق می کنند و تفاوت آن ها چیست؟ کدام یک از فرمان های رانندگی بهتر هستند؟ آیا فرمان های رانندگی تنوع دارند؟ چگونه این فرمان ها را خریداری کنیم؟ با سایت ما همراه باشید تا پاسخگوی تمام سوالات شما باشیم .

تفاوت کنترلرها با فرمان رانندگی

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

با عضـویت در خبرنامه هـــیچ یک از مطالـب سایت را از دست نخواهیـد داد و همیـــشه بروز خواهــید بود